שאלות (ותשובות) נפוצות

אין הביישן למד – אם לא שואלים לא יודעים
לכן אספנו את רוב השאלות המייצגות שאנו נתקלים בהם ביומיום כדי לספק לכם את המידע הנדרש עבור בחירת הפתרון המתאים ביותר לארגון או חברה שלכם.

מערכת הבינה עיסקית שלכם מעולם לא הייתה  ידידותית  יותר. מעולם לא הייתה  ברורה  יותר. מעולם לא הייתה  תומכת  יותר.

תוכנה לניהול הוצאות והכנסות לעסק

חשוב לנו מאד שתוכל להעניק לעסק שלך את הפתרונות הטובים ביותר על מנת להתייעל ולהפוך בעקבות זאת לחברה רווחית ומצליחה יותר. לשם כך אנו מאפשרים אופציות של תשלום חודשי ופרישת תנאי תשלום נוחים במקרה הצורך. כמו כן, לשירות יש ערך מוסף כל כך גבוה, כזה שעולה על עניין העלות היחסית, ושמאפשר לך הזדמנות אמיתית לכסות את העלויות בקלות והצליח לנהל ולהרוויח טוב יותר בצורה משמעותית, למשל: זיהוי פוטנציאל נטישה של לקוחות בזמן אמת – ושימורם.

המערכת מספקת לכם כלי עבודה חכם המוכן ומותאם מראש לצרכים שלכם, המערכת מתקדמת ומתעדכנת כל הזמן על ידינו (בשונה מקובץ אקסל שנשאר כפי שהוא ודורש תחזוקה שלכם), אנו דואגים לכם לסביבה מאובטחת ביותר, דואגים לכם לפתרונות יצירתיים, הצגת דוחות מפורטים ביותר, מאפשרים לכם נגישות מקסמלית מהבית, משרד ומכל מקום בהנגשה מלאה ועוד אינספור יכולות ויתרונות.

אנחנו רואים בשימוש בחברת ייעוץ ופיתוח חיצונית יתרון משמעותי. ראשית, אתם מורידים משמעותית את הסיכון העסקי של החזקת מחלקה ייעודית קטנה שיכולה להתפרק בקלות. וכמו כן, לא כל חברה קטנה יכולה להחזיק מחלקה כזאת בתוך הבית מבחינה תקציבית, ולכן פתרון של מיקור חוץ יכול להיות הפתרון המושלם והנכון ביותר עבורכם.

חברת בוטיק כמונו היא בדיוק השילוב המדויק והנכון ששומר על יעילות החברה, תוך מתן יחס אישי ומקצועי עבורכם, וכל זה במחירים מצוינים ותנאי תשלום נוחים ביחס לתמורה ולערך. בנוסף, היתרון בשירות כמו שלנו הוא שכל הפרויקטים שלכם מפוקחים באופן צמוד ושוטף ישירות ע"י המנכ"ל, מה שמאפשר לכם להיות שקטים ולהמשיך את עבודתכם על הצד הטוב ביותר, עם מינימום דאגות.

לפעמים שווה לחשוב מחוץ לקופסה. אז נכון, לעבוד עם חברה גדולה, מוכרת ומבוססת נשמע מאד מבטיח ומרגיע. אך עם זאת, אם תחשבו על עניין קבלת היחס האישי והמענה המהיר, תבינו שמדובר בפרמטרים שכמעט ואי אפשר להתנהל ולחתור להצלחה בלעדיהם. הודות לשירות הצמוד והאישי שלנו, לא תמצאו את עצמכם נאבדים בתוך מערכת. יש לכם מנהל פרויקטים אישי מטעמנו, וכמו כן בעלי החברה שלנו עצמנו מנהל ועוקב אחרי פעילות החברה שלכם מקרוב.

אנו מתאימים עבורכם את המערכת המדויקת ביותר לצרכים שלכם, במטרה שתראו את התוצאות במהירות האפשרית ביותר ובמקביל אנו חותרים להורדה של סיכונים פוטנציאליים, ביצוע עבודות QA וצמצום פערי תיאום.

חשוב לנו באופן אישי לתת לכם להתנסות במערכת שלנו ולהבין כי POWER BI הוא הדבר הקטן שיעשה את השינוי הגדול שלכם בעסק.

לכן, זמן התוצאות בשטח הוא עניין דינמי ומשתנה, כאשר אנו יכולים להבטיח שלרוב יהיה מהיר הרבה יותר מפתרונות אחרים בשוק או פתרונות עצמאיים מאולתרים.

מדובר על תוסף פורץ דרך אשר מהווה חלק מסביבת ה-Office שכולנו מכירים, ומאפשר חיבור לנתונים מתוך הארגון, משיכה וסידור של מידע קיים, הפצה ושיתוף של המידע, תוך סביבה ויזואלית מרשימה ונוחה. העבודה על התוסף היא קלה ופשוטה במיוחד, עיבוד המידע וניתוח הנתונים קלים לשליפה ומאפשרים לכם ללמוד במהירות את היתרונות והחסרונות שבארגון ולצאת בתוכנית פעולה בהתאם לנתונים שאתם מקבלים דרך התוסף. היתרונות הבולטים ב-Power BI הם שהמידע כולו מאוחסן בענן, שאין צורך בתשתיות, שהשימוש בתוסף משחרר אותנו משימוש בתוכנות יקרות, מערכת מהירה ונוחה, מזכירה מאד את האקסל, מאפשרת סביבת עבודה גמישה, ממשק פשוט ביותר ואבטחת מידע מקסימלית.

התוסף המהפכני מתאים לכל עסק / ארגון / חברה שרוצה למקסם את יכולותיו באמצעות כלי עסקי מתקדם העוזר לייעל תהליכים ארגוניים. בזכות התוסף תוכלו להבין ולקבל תמונת מצב רחבה אודות מצב העסק באופן עצמאי, בלי צורך בתוכנות חיצוניות נוספות, בלי להיות אנליסטים, וללא צורך בהוצאת כספים רבים על תשתיות, פיתוח ורישוי.

כחלק מפעילותה של DATA CORE אנו אחראים על הטמעתה של המערכת והתאמה שלה לצרכים, למטרות ולנתונים הרלוונטים שהעסק שלכם צריך לקבל ולדעת על מנת להשתפר, לצמוח ולהתעצם.
בתחילת הדרך אנו מבצעים שיחת איפיון ותיאום ציפיות, כך שתדעו כבר בתחילת הדרך מתי תוכלו להפיק מהמערכת את המקסימום. לרוב תוכלו להנות מנתונים משמעותיים ופורצי דרך כבר בימים הראשונים.

הודות ליכולות המערכת המתקדמים, ניתן לצפות במגוון רחב של נתונים המצביעים על מצבו המדויק של העסק.
מתוך מגוון הנתונים שנרצה לראות ושנגדיר יחד איתכם מראש, נוכל לצאת בתובנות, ללמוד, להתייעל ולעשות חושבים מחדש כדי להיות בכל פעם טובים יותר ויותר.